Start SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

Szkolny klub wolontariatu

Jak godnie utylizować zniszczone flagi?

     Odpowiedź na to pytanie uzyskali uczestnicy projektu "Lot orłów: wolontariat, aktywność, tożsamość" podczas biwaku, który odbył się 5 października br. w Majdanie Sopockim. Nasza wolontariuszka Dominika Koziołek z kl. 3 a, Zamojska młodzież, koordynatorzy projektu i harcerze ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sopockim, pod "czujnym okiem" pana Marka Kwietnia, wspólnie uczyli się, jak godnie postępować z flagami, które nie nadają się już do użytku. Była to ciekawa lekcja w praktyce.

Wielkanocna Zbiórka Żywności

                                      "Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz."

wolonta wielkanocW dniach 5 - 6 kwietnia br. w dwunastu sklepach spożywczych na terenie Zamościa odbyła się Wielkanocna Zbiórka Żywności. Wolontariusze naszego liceum: Dominika Fiodun, Aleksandra Czarny, Aleksansdra Pupiec, Karolina Matyjaszek, Magdalena Sowa, Diana Fiedorek, Wiktoria Pokryszka, Iwona Łyś oraz Michał Czugała zachęcali klientów sklepów spożywczych do podzielenia się zakupami. Z zebranych darów zostaną przygotowane paczki żywnościowe, które zostaną przekazane osobom i rodzinom objętym wsparciem Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie na podstawie list sporządzonych przez pracowników socjalnych. Z pewnością dla wszystkich nadchodzące Święta Wielkanocne będą piękniejsze, bo wzbogacone o ludzką pamięć, dobroć, wrażliwość, uśmiech i serce.
Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy nie zapominają o innych i potrzebujących oraz osobom które zechciały się z nami podzielić tym, co kupili wspierając akcję.

 

plakat ola

oliwia kuźma

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01