Start Fotorelacja z wernisażu Portret Kobiety

Fotorelacja z wernisażu Portret Kobiety

     W galerii "Patio II" odbył się wernisaż prac projektu pod głównym tytułem „Portret Pań Młodych duchem". Tym razem tytuł wystawy to „Portret kobiet". Już drugi raz w szkole gościliśmy panie z Zamojskiego Centrum Wolontariatu, które chętnie przyjęły zaproszenie, by zostać modelkami dla naszych uczniów. W większości były to panie, które po raz pierwszy pozowały. Dla pań przygotowaliśmy gadżety które urozmaicą obraz. Panie skorzystały z rożnych ozdób - futrzanych kołnierzy, kapeluszy, biżuterii.
     Młodzież przedstawiła bardzo różnorodny sposób „widzenia" tej samej osoby. Paniom bardzo się podobało iż są inaczej przedstawiane na poszczególnych pracach, że widza siebie oczami młodych ludzi, co tez pozwala im popatrzeć na siebie w odmienny sposób. Prace na wystawie były wykonane głównie przez uczniów I-wszej i II-giej klasy, biorąc pod uwagę temat prac, uczniowie włożyli wiele zaangażowania i wrażliwości by podołać wykonaniu trudnego tematu jakim jest portret. Podczas wernisażu uczniowie z II-giej klasy recytowały wiersze o kobietach, były kwiaty dla pań, rozmowy na temat powstałych prac.
     Wystawę przygotowała Dorota Jasek, zaś inicjatorką spotkań młodzieży z portretowanymi paniami jest Katarzyna Monachiewicz.

Więcej zdjęć jak powstawały portrety można zobaczyć na stronie Szkolnego Klubu Wolontariatu

 

plakat ola

oliwia kuźma

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01