Start Wernisaż grafiki Agaty Popik absolwentki naszego liceum

Wernisaż grafiki Agaty Popik absolwentki naszego liceum

     9 stycznia 2019 w galerii "KORYTARZ", odbył się wernisaż prac naszej absolwentki '18 z pracowni Projektowania Graficznego - AGATY POPIK.
Na wystawie można zobaczyć kolaże tworzone w czasie ostatnich trzech lat.
"Papiery bezwartościowe - nazywam tak swoje kolaże ze względu na używane do nich materiały jak i uczucia, którymi je kiedyś darzyłam. Uważałam, że nie będą one nic znaczyć dla kogoś oprócz mnie oraz, że nie będą się one innym podobać. Zaczęłam je wykonywać w 2016 i były one moim sposobem na uwolnienie emocji. Gdy zaczęłam bardziej otwarcie rozmawiać o swoich uczuciach przestałam tak krytycznie patrzeć na te prace i zdecydowałam się je pokazać. Większość prac jest bardzo osobista, zainspirowana moimi przeżyciami, przemyśleniami i obserwacjami." Tak o swoich pracach mówi sama autorka.

 

plakat ola

oliwia kuźma

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01