Start Przedszkolaki w naszym liceum

Przedszkolaki w naszym liceum

    W zeszłym tygodniu odwiedziła nas grupa sześciolatków z przedszkola nr 4 w Zamościu. Dzieci zwiedziły naszą szkołę, z przejęciem i zainteresowaniem przemierzały korytarze pełne obrazów i rzeźb. Podekscytowane trafiły w ręce p. Duklewskiego, gdzie pod jego bacznym okiem mogły pierwszy raz rzeźbić w glinie. W efekcie powstały interesujące prace o różnorodnej tematyce. Po pracach ręcznych przedszkolaki miały profesjonalna sesję zdjęciową, której podjął się p. Paweł Malczenko. Dzieci wyszły bardzo zadowolone, dziękując za tak ciekawie spędzony czas.

 

plakat ola

oliwia kuźma

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01