Start WYSTAWA POPLENEROWA KLAS III

WYSTAWA POPLENEROWA KLAS III

   poplener20163kl  Dnia 26 września br. odbyło się w naszej szkole otwarcie wystawy poplenerowej klas trzecich.
Plener odbył się w dniach 05 - 09 września, w godzinach 9.00 – 16.00 młodzież pracowała pod opieką nauczycieli rysunku i malarstwa : pani Doroty Jasek, Barbary Szeptuch i pana Macieja Sęczawy.
     Tematem pleneru była architektura Starego Miasta Zamościa i jego wciąż na nowo odkrywane piękno. Takie też powstały obrazy. Młodzi artyści bardzo różnie ujęli znane motywy, jednych zaciekawiły fasady kamienic, łuki podcieni, formy architektury renesansowej, dla innych były one pretekstem do zabawy kolorem, uwalnianiem własnych emocji i tworzenia interpretacji obrazu.
     Stare Miasto Zamościa od lat jest inspirującym tematem plenerowym , a młodzież naszego liceum może doskonalić swoje umiejętności warsztatowe korzystając na co dzień z najpiękniejszych motywów „Perły Renesansu", jaką jest Zamość.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy, która otwarta będzie do końca października w Galerii Korytarz LP.

 

plakat ola

oliwia kuźma

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01