UDANA  PROMOCJA  
W dniach 23-25 października w Lublinie odbywały się Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE 2015.
ARANŻACJE to wydarzenie skierowane do wszystkich zainteresowanych wykończeniem i wyposażeniem domu, mieszkania lub biura, a także projektantów, firm wykonawczych oraz każdego pasjonata aranżacji przestrzeni.
Impreza jest okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami w dziedzinie dekoracji I funkcjonalizmu najbliższego otoczenia.
Nowością tegorocznej edycji Targów jest projekt Scena Design –interaktywna przestrzeń ukazująca nowy wymiar designu, piękna i użyteczności. Wśród zaproszonych uczestników w obszarze AWANGARDA znalazła się po raz pierwszy nasza Szkoła.
Wybrane do prezentacji prace dyplomowe z reklamy wizualnej, snycerstwa oraz tkaniny artystycznej doskonale wpisują się w formułę aranżacji współczesnego wnętrza i poprzez swój unikatowy charakter mogą być alternatywą dla powszechnie spotykanych form dekoracyjnych.
O tym, jak nasza szkoła wyglądała w konfrontacji z profesjonalistami mogli się przekonać  uczestnicy wycieczki do Lublina której opiekunem był p. M. Kitka.
Ekspozycję prac przygotowali nasi nauczyciele: p. Paweł Malczenko i p. Michał Mazurkiewicz i p. M. Kitka . Koordynatorem projektu była p. Alicja Kowalska.

 

Opr. Alicja Kowalska


Zobacz link: http://www.aranzacje.targi.lublin.pl/aktualnosci