Start Batik Oliwii Kuźmy

Batik Oliwii Kuźmy

W środę 30 września w Galerii Zamojskiego „Plastyka" odbędzie się otwarcie wystawy pt. "Batik" Oliwii Kuźmy, wychowanki Magdaleny Cieplechowicz- Buczak jednocześnie uczennicy klasy II Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu. Wystawa to kolejna już odsłona współpracy pomiędzy MDK i "Plastykiem" w ramach innowacji pedagogicznej „Wędrująca wystawa", mającej na celu promocję uzdolnionych artystycznie uczniów i wychowanków obu placówek.

Oliwka jest szalona i oryginalna, posiada cechy prawdziwego artysty.
Nie chodzi o wygląd i strój pomazany farbami, ani o ekstrawagancki styl życia. Pierwiastek artystycznej duszy nosi w sobie od zawsze.
Początek czyli start artystycznej przygody rozpoczął się 11 lat temu w MDKu , kiedy 5 letnią Oliwkę na zajęcia plastyczne przyprowadziła mama i już została do dnia dzisiejszego. Sam proces tworzenia jest ważny dla Oliwii. Wrażliwość, to jej drugie imię.
Nie pozostaje obojętna na świat, który ją otacza. Jesteś empatyczna i potrafi współodczuwać radość innych ludzi, emocje, jakie im towarzyszą. Potrafi dzięki tej wrażliwości nawiązać interakcję z innymi. Jesteś wrażliwa, a to pozwala jej na czerpanie energii i inspiracji do własnych działań. Uwielbia zagłębiać się w nowe projekty, odkrywać nieznane, i czerpać jak najwięcej przyjemności planując działania od początku aż po efekt końcowy.

                                                                                                                                                                                          opracowała Magdalena Cieplechowicz-Buczak

                                                                oliwia kuźma

 

plakat ola

oliwia kuźma

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01