Start SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

Szkolny klub wolontariatu

Świąteczna Poczta Mikołajkowa

     Jak co roku również i w tym tuż przed świętami Bożego Narodzenia grupa wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza zorganizowali akcję pt: "Świąteczna Poczta Mikołajkowa. Każdy z uczniów miał możliwość do przygotowanego pudła od 6 do 13 grudnia wrzucić świąteczne kartki z życzeniami Bożonarodzeniowymi oraz Noworocznymi dla swoich przyjaciół oraz nauczycieli ze szkoły. Następnie kartki z życzeniami zostały rozdane przez wolontariuszki: Wiktorię Pokryszke, Aleksandrę Pupiec oraz Patrycje Sitkowską z klasy I b.
Serdecznie dziękujemy i życzymy całej społeczności szkolnej nauczycielom, rodzicom, uczniom, pracownikom szkoły oraz przyjaciołom magicznych, radosnych, śnieżnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą okazją do zadumy ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych trosk. Oby ich magia trwała w nas jak najdłużej.

                                                                                       Życzą wolontariusze oraz ich opiekunowie:)

Świąteczna Zbiórka Żywności

20171201 122519     1 grudnia br. wolontariusze z Liceum Plastycznego wzięli udział w Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez Bank Żywności w którą włączyło się Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie. Z zebranej żywności przygotowano 60 paczek, które zostały przekazane dla osób samotnych i rodzin o niskich dochodach. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie następującym uczniom: Alicji Siemko, Michałowi Czugale, Iwonie Łyś, Wiktorii Pokryszce, Juli Paczos, Aleksandrze Pupiec z klasy I b oraz Julce Klimczuk z klasy I a.
                                                          Opr. Katarzyna Manachiewicz

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016 

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01