Start SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

Szkolny klub wolontariatu

Podziękowania dla wolontariuszy

image000000     20 grudnia 2018 r. w Centrum Pastoralnym odbyło się uroczyste wręczenie serdecznych podziękowań, dyplomów dla Wolontariuszy szkolnych i ich koordynatorów, którzy włączyli się w Ogólnopolską Akcję Charytatywną „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" oraz Świąteczną Zbiórkę Żywności 2018 r. Zebrane dary zostały przekazane osobom i rodzinom będącym w trudnej sytuacji materialnej.
     Za tę aktywność i pomoc wolontariuszy, wspierających zbiórkę, podziękowali pracownicy Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.

Lubimy wywoływać uśmiech na twarzach dzieci i młodzieży

     Po raz kolejny w ramach działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu nasza szkoła włączyła się w działalność dobroczynną na rzecz społeczności lokalnej. Tym razem zaangażowaliśmy się w akcję malowania oddziału dla dzieci i młodzieży w Książnicy Zamojskiej.


Wolontariat w bibliotece

     Nasi wolontariusze starają się na różne sposoby pomagać tym, którzy tego potrzebują dobrowolnie i bez wynagrodzenia niosą pomoc, angażują się w pracę na rzecz osób i instytucji działających w różnych obszarach życia społecznego. Tak stało się i tym razem. W dniach 27-28. 03.2018 r. młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z nadejściem wiosny wykonała malunki na ścianie w Książnicy Zamojskiej, przygotowując tym samym pomieszczenie klubowe dla przyszłych WOLONTARIUSZY1f603.
                                                    Nie robią tego dla pieniędzy, ale dla uśmiechu1f603i uścisku dłoni.

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016 

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01