Start SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

Szkolny klub wolontariatu

Świąteczna Zbiórka Żywności – podziel się z potrzebującymi

     W ramach kilkuletniej współpracy z Miejskim Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu po raz kolejny wolontariusze z naszej szkoły 29 grudnia 2019 r. wzieli udział w „Świątecznej Zbiórce Żywności"organizowanej przez Bank Żywności w Lublinie. Wolontariusze zbierali żywność w 7 sklepach: w trzech sklepach PSS Społem oraz w czterech sklepach „Biedronka". Z zebranych darów przygotowano 124 paczki żywnościowe, które w dniu 03.12.2019 r. zostaną przekazane osobom i rodzinom objętym wsparciem MCPR na podstawie list sporządzonych przez pracowników socjalnych. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie następującym uczniom: Magdalenie Stopie, Juli Kendrze, Michałowi Czugale, Wiktorii Pokryszce, Elizie Osuch, Magdalenie Szady, Oliwi Kuźmie, Kacprowi Łabie, Karolinie Kościołko, Klaudii Łochnickiej, Natali Dziekan, Monice Barczyńskiej, Blance Wiśniewskiej, Emili Niewożewskiej.

Podziękowania dla Dyrekcji PLSP oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu

     19 listopada 2019 r. podczas uroczystego spotkania z członkami Klubu Rotary, które odbyło się w restauracji Corner Pub, młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariatu otrzymała gorące podziękowania za pomoc w organizacji obchodów XXV – lecia Rotary Club Zamość.

Spotkanie lokalnych koordynatorów wolontariatu z powiatu zamojskiego w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych

     16 października 2019 r. przy współpracy z Zamojskim Centrum Wolontariatu w naszym liceum zostało zorganizowane pierwsze spotkanie dla lokalnych koordynatorów wolontariatu z powiatu zamojskiego w celu zapoznania ich z nowym programem Narodowego Instytutu Wolności. Ten program nosi nazwę KORPUS SOLIDARNOŚCI i jest kierowany do wolontariuszy i organizatorów wolontariatu z całej Polski.
     Uczestnicy obejrzeli prezentację „Czym jest Korpus Solidarności?" z materiałów nadesłanych przez Operatora, dzięki której uczestnicy rozszerzyli swoja wiedzę na temat strategicznych i operacyjnych celów programu.

ZBIÓRKA

plakat julka1

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01