Start Spotkanie patriotyczne przeprowadzone przez wolontariuszy naszego liceum w przedszkolu

Spotkanie patriotyczne przeprowadzone przez wolontariuszy naszego liceum w przedszkolu

      W ramach akcji „KTO TY JESTEŚ - POLAK MAŁY” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Zamojskie Centrum Wolontariatu w dniu 06.11.2019 r. wolontariusze naszego liceum przeprowadzili w Przedszkolu nr 12 w grupach „Skrzatów”, „Biedronek” i „Jeżyków” zajęcia budzenia szacunku i przywiązania do symboli narodowych. Dzieci wspólnie z wolontariuszami pracując różnymi technikami plastycznymi (wyklejanie bibułą, malowanie farbami, kredkami) wykonały symbole narodowe. Wspólne układanie puzzli na dywanie, zabawy ruchowo-twórcze oraz odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego dostarczyły przedszkolakom wiele radości. Zajęcia były przeprowadzone pod opieką p. Katarzyny Manachiewicz opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Więcej zdjeć z akcji w zakładce szkolnego klubu wolontariatu.

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01