Start Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych

      W piątek 26 kwietnia 2019 roku w auli szkolnej pożegnaliśmy uczniów klas czwartych. Pani dyrektor Marzena Tadeusz złożyła uczniom życzenia wytrwałości w realizowaniu własnych marzeń oraz podziękowała za cztery lata spędzone w naszym liceum.

Pani dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, które otrzymali: Wiktoria Serafin z klasy IV b, Aleksandra Sierzyńska i Eliasz Hułas z klasy IV a. Nagrody książkowe otrzymali także uczniowie, którzy zaangażowani byli w życie szkoły oraz ci, którzy reprezentowali nasze Liceum w poczcie sztandarowym. W trakcie spotkania absolwenci przekazali poczet szkolny uczniom młodszych klas.

Krótką część artystyczną przygotowała klasa III a pod opieką pani Beaty Cybulskiej, dekorację przygotował pan Bartłomiej Sęczawa.

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01