Start Sukces naszych uczniów w III Ogólnopolskim Biennale „W Stronę Fantazji i Wyobraźni”

Sukces naszych uczniów w III Ogólnopolskim Biennale „W Stronę Fantazji i Wyobraźni”

      Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż Krzysztof Babiej uczeń klasy 3 a specjalności projektowania graficznego zdobył III miejsce w III Ogólnopolskim Biennale „W Stronę Fantazji i Wyobraźni” dedykowanym Zdzisławowi Beksińskiemu. Krzysztof wykonał grafikę zatytułowaną „Mroczna Piramida –Delta 2”. Również w kategorii grafiki nasza uczennica Maja Godziszewska także z klasy 3 a otrzymała wyróżnienie. Maja swoją grafikę przedstawiła pt. „The Lamppost”. Organizatorem konkursu było Liceum Plastyczne im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Nagrodzone prace powstały w pracowni p. Mateusza Kitki.  Na uwagę zasługuje fakt, iż na konkurs łącznie nadesłano 424 prace z 35 szkół artystycznych w Polsce, z czego w kategorii grafiki  zaprezentowano 102 prace, a do wystawy zakwalifikowano 16. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01