Start Uroczyste spotkanie z okazji Święta Edukacji Narodowej

Uroczyste spotkanie z okazji Święta Edukacji Narodowej

      Uroczystość Święta Edukacji Narodowej rozpoczęła się odczytaniem, przez panią dyrektor Marzenę Tadeusz, listu ministra kultury pana profesora Piotra Glińskiego.

      Następnie pani dyrektor powitała szanownych gości: emerytowanych nauczycieli naszego liceum, nauczycieli naszej szkoły oraz uczniów. W czasie spotkania, zostały wręczone nagrody dyrektora szkoły nauczycielom, którzy osiągnęli sukcesy w pracy z uczniem, a także tym, którzy angażują się w życie szkoły oraz w pracę nad rozwijaniem zainteresowań uczniów. Pani dyrektor złożyła zebranym nauczycielom życzenia dalszych sukcesów w pracy.

      W trakcie uroczystości klasa II b pod opieką pani Anny Świszcz przygotowała krótki spektakl. Autorem dekoracji z okazji Święta Edukacji Narodowej była pani Alicja Kowalska. Samorząd Szkolny złożył w imieniu wszystkich uczniów życzenia oraz wręczył symboliczne róże zebranym pedagogom.

      Po spotkaniu, na Grono Pedagogiczne czekał słodki poczęstunek w pokoju nauczycielskim, który przygotowała Rada Rodziców LP.

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01