Start Daj szansę na życie – Transplantacja jestem na TAK

Daj szansę na życie – Transplantacja jestem na TAK

      Jako szkoła staramy się systematycznie  prowadzić zajęcia na temat wartości etycznych oraz istoty pomagania innym. W tym celu dnia 28 września 2018 r. do naszego liceum zaprosiliśmy koordynatora ds. Transplantacji panią Annę Gradziuk, która zapoznała młodzież klasy III z procedurami i etapami przeszczepów, pomagając tym samym uczniom ukształtować osobisty pogląd na ideę transplantacji.
    Mamy nadzieję, że spotkanie z p. Koordynator, wykwalifikowanym pracownikiem szpitala, wpłynie na zwiększenie świadomości naszych uczniów oraz przyczyni się do podejmowania przez nich odpowiedzialnych decyzji dotyczących poruszanego zagadnienia.


portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01