Start Spotkanie z absolwentem naszego Liceum Igorem Klukowskim

Spotkanie z absolwentem naszego Liceum Igorem Klukowskim

     13 września br. gościliśmy absolwenta naszego Liceum Igora Klukowskiego, obecnie studenta Wydziału Rzeźby ASP w Warszawie. W trakcie spotkania Igor przedstawił w skrócie historię ASP w Warszawie oraz przybliżył specyfikę studiów: poinformował naszych uczniów o zajęciach obowiązkowych takich jak: medalierstwo, architektura czy architektura wnętrz, które Igor uważa za pasjonujące. Dowiedzieliśmy się także o zajęciach uzupełniających proponowanych do wyboru na uczelni. Są wśród nich zajęcia z grafiki, fotografii, ceramiki, odlewnictwa, rzeźby w kamieniu i w drewnie. Igor opowiedział nam także jak wygląda dzień studenta na uczelni.

Po krótkim spotkaniu z młodzieżą, udaliśmy się do parku gdzie Igor powiedział o technice wykonania i źródłach inspiracji rzeźby, którą tam prezentuje.

Linki do artykułów:

zamosconline.pl

kurierzamojski.pl

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01