Start Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

      Po Mszy Św., w kościele Św. Katarzyny, z zachwycającą oprawą muzyczną chóru oraz kazaniu, skłaniającym młodzież do refleksji nad tym kim tak naprawdę jesteśmy, w naszym liceum odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Pani dyrektor Marzena Tadeusz powitała serdecznie przybyłych gości: wiceprezydenta miasta Zamość, pana Andrzeja Zastąpiło, panią Joannę Bulewicz pomysłodawczynię stypendium im. Jana Bulewicza, przedstawicieli Zamojskiego Klubu Rotary dzięki, któremu to stypendium jest przyznawane:  panią Elżbietę Szymańską, pana prezydenta Henryka Gajewskiego oraz rodziców, nauczycieli i uczniów.

      W czasie uroczystości pani dyrektor Marzena Tadeusz wręczyła promocje z wyróżnieniem, które otrzymali: Eliasz Hułas, Marta Moteka, Weronika Nowak i Aleksandra Sierzyńska z klasy 3a, Anna Abramek i Kalina Kucharska z klasy 2a, Iga Domińczuk z klasy 1a oraz uczennice klasy 1b: Natalia Jurczak, Wiktoria Pokryszka oraz Aleksandra Pupiec.

Następnie pani dyrektor wręczyła Weronice Nowak, uczennicy klasy 3a stypendium im. Jana Bulewicza, które od trzech lat przyznawane jest uczniom wybitnie uzdolnionym w dziedzinie rzeźby. Pani dyrektor po raz kolejny podziękowała Zamojskiemu Klubowi Rotary za współpracę i wspieranie młodych twórców, wyrażając nadzieję na dalszą współpracę.

Kolejnymi nagrodzonymi byli uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca w szkolnych konkursach z języków obcych, historii sztuki oraz matematyki i fizyki. Nagrody książkowe otrzymali także uczniowie pracujący na rzecz SU oraz ci uczniowie, którzy poświęcają swój wolny czas na działalność charytatywną. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy sukcesów!

      Były także momenty pożegnania i łzy wzruszenia. Pani dyrektor podziękowała rodzicom, którzy angażowali się w pracę na rzecz szkoły przez ostatnie cztery lata, pani Marcie Czerwieniec oraz pani Annie Popik-Górskiej. W tym dniu młodzież szkolna wręczyła także kwiaty pani Celinie Kowalczuk – wieloletniemu sekretarzowi szkoły, którą pożegnaliśmy brawami.

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01