Start 4 miejsce naszego Liceum w Polsce

4 miejsce naszego Liceum w Polsce

      Mamy przyjemność poinformować społeczność naszej szkoły, rodziców naszych uczniów oraz przyjaciół naszego liceum, że Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando w Zamościu zajęło czwartą lokatę na 65 szkół w Polsce  według "Raportu z Makroregionalnych Przeglądów Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Uczniów Publicznych i Niepublicznych Szkół Plastycznych w roku szkolnym 2017/18" opracowanego przez Pana Wojciecha Myjaka, specjalistę do spraw szkół plastycznych Centrum Edukacji Artystycznej.

      Ogromnie cieszymy się z tak prestiżowego miejsca jakie zajęło nasze liceum, które świadczy o bardzo wysokim poziomie nauczania artystycznego w naszej szkole.

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01