Start Sukces naszej szkoły w XIII Makroregionalnym Przeglądzie z rysunku, malarstwa i rzeźby

Sukces naszej szkoły w XIII Makroregionalnym Przeglądzie z rysunku, malarstwa i rzeźby

   Miło nam poinformować, że nasze liceum już po raz kolejny zajęło trzecie miejsce w najważniejszym, dla liceów plastycznych,  Przeglądzie Szkół Plastycznych. Nasze liceum było reprezentowane przez: Agnieszkę Hrycuniak (klasa III b), Angelikę Jastrzębską (klasa III b) i Weronikę Nowak (klasa III a).

Dodatkowym sukcesem jest zakwalifikowanie naszych dwóch uczennic do najwyższego poziomu. Dzięki tej nominacji, Agnieszka Hrycuniak oraz Weronika Nowak będą miały szansę uzyskania indeksu wybranej przez siebie uczelni artystycznej.

Tak wysoka lokata świadczy o wysokim poziomie kształcenia w naszej szkole. Jest to sukces zarówno naszych uczennic jak i nauczycieli.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom oraz życzymy dalszych sukcesów!

SWScan00355

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01