Start Liceum Plastyczne na IV Zamojskich Edutargach

Liceum Plastyczne na IV Zamojskich Edutargach

      Nasza szkoła jak co roku wzięła udział w IV Zamojskich Edutargach. W ramach promocji szkoły prezentowaliśmy prace uczniów wykonane w pracowniach: malarskich, projektowania graficznego, snycerstwa, ceramiki artystycznej, tkaniny artystycznej oraz fotografii artystycznej. Zainteresowanym, reprezentujący nas uczniowie z SU, udzielali bliższych informacji na temat specyfiki szkoły i toku kształcenia w naszym liceum.

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01