Start Maturzyści na warsztatach z "AUTOPREZENTACJI"

Maturzyści na warsztatach z "AUTOPREZENTACJI"

 Bez nazwy-1    Okres szkoły jest czasem, kiedy młodzież musi często prezentować się przed innymi. Jest to szczególnie odczuwalne, kiedy zbliżają się egzaminy maturalne i rośnie związany z nimi stres oraz trema przed wystąpieniami publicznymi. Czasem brak wiedzy na temat autoprezentacji, a także brak możliwości uzyskania informacji zwrotnych od innych osób na swój temat są głównymi przyczynami lęku przed wystąpieniem na forum. Sztuka efektywnej autoprezentacji jest czymś więcej niż umiejętnością prezentowania siebie przed innymi ludźmi. Skuteczna autoprezentacja to świadomość siebie, swoich mocnych stron oraz obszarów do pracy. Jest to umiejętność, która pozwala w sposób spójny - z uwzględnieniem mowy ciała i aspektów niewerbalnych - kreować swój wizerunek.
     W ramach zorganizowanych warsztatów młodzież klas maturalnych miała okazję poszerzyć swoja wiedzę na temat autoprezentacji werbalnej i niewerbalnej.
     Spotkanie warsztatowe odbyło się 9 stycznia br. które poprowadziła p. Ewa Olejniczak doradca zawodowy z Centrum Informacji i Planowania Kariery z Zamościa.

                                                                                   Opr. Katarzyna Manachiewicz

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016 

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01