Start Szkolenie z zakresu samoobrony

Szkolenie z zakresu samoobrony

     Uczeń świadomy zagrożeń i potrafiący się obronić to tytuł szkolenia z samoobrony, które odbyło się 16 listopada br. Szkolenie było zorganizowane dla uczniów naszej szkoły.
     Ideą, która przyświecała organizację tego przedsięwzięcia było przede wszystkim wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa każdemu uczniowi. Wszędzie, bowiem mamy prawo czuć się bezpiecznie. Do przeprowadzenia kursu zaprosiliśmy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, którzy pokazali uczniom jak skutecznie bronić się w przypadku wystąpienia zagrożenia oraz jak reagować jeśli inna osoba będzie chciała zrobić im krzywdę. Mundurowi z zamojskiego Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego podczas ćwiczeń praktycznych pokazali również uczniom metody obrony przed napastnikiem i jak należy postąpić jeśli agresor zażąda oddania pieniędzy lub innych wartościowych przedmiotów.
     Podczas kursu policjanci poruszyli także problem związany z niepokojącym zjawiskiem jakimi są dopalacze. Młodzież dowiedziała się czym są dopalacze i jakie spustoszenie wywołują w organizmie młodego człowieka.
     Funkcjonariusze starali się zachęcić młodzież do zdrowego stylu życia z dala od narkotyków i innych używek.

                                                                                                                              Opr. Katarzyna Manachiewicz

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016 

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01