Start Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli

     Już po raz trzeci Liceum Plastyczne partycypowało w Orszaku Trzech Króli organizowanym przez Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu, Miasto Zamość i Gminę Zamość. Nasze liceum jest autorem Gwiazdy Betlejemskiej, która prowadzi orszak oraz gwiazdy i elementów architektonicznych dekorujących scenę na Rynku Wielkim. Nasi uczniowie pod opieką nauczycieli przedmiotów artystycznych wykonali również dekorację platformy dla Trzech Króli. Jak co roku, uczeń naszej szkoły ( w tym roku Dawid Świstowski – uczeń klasy III a) niosąc gwiazdę, prowadził orszak ulicami Starego Miasta.

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01