Start Jasełka Bożonarodzeniowe

Jasełka Bożonarodzeniowe

      W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia uczniowie klasy II b, w dniu 22 grudnia 2016 r. pod opieką pani Anny Świszcz, zaprezentowali własną interpretację opowieści o narodzinach dzieciątka Jezus. Jasełka tradycyjnie już stały się okazją do spotkania całej społeczności szkolnej, złożenia świątecznych życzeń oraz spędzenia wspólnych chwil w świątecznej atmosferze. W czasie uroczystości gościliśmy członków Zamojskiego Klubu Rotary, który po raz kolejny ufundował stypendia artystyczne dla uczniów naszej szkoły. Tym razem za osiągnięcia artystyczne wyróżnione zostały uczennice klasy czwartej: Weronika Biesiaga i Magdalena Pokrywka. Stypendia zostały wręczone przez Prezydenta Klubu Rotary pana Bogdana Szymańskiego. Członkom Zamojskiego Klubu Rotary serdecznie dziękujemy za wspieranie młodych talentów w naszej szkole.

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01