Start Przedszkolaki w naszym liceum

Przedszkolaki w naszym liceum

    W zeszłym tygodniu odwiedziła nas grupa sześciolatków z przedszkola nr 4 w Zamościu. Dzieci zwiedziły naszą szkołę, z przejęciem i zainteresowaniem przemierzały korytarze pełne obrazów i rzeźb. Podekscytowane trafiły w ręce p. Duklewskiego, gdzie pod jego bacznym okiem mogły pierwszy raz rzeźbić w glinie. W efekcie powstały interesujące prace o różnorodnej tematyce. Po pracach ręcznych przedszkolaki miały profesjonalna sesję zdjęciową, której podjął się p. Paweł Malczenko. Dzieci wyszły bardzo zadowolone, dziękując za tak ciekawie spędzony czas.

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01