Start Wystawa prac Anny Graszy uczennicy klasy IVa Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu na specjalności Fotografia Artystyczna.

Wystawa prac Anny Graszy uczennicy klasy IVa Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu na specjalności Fotografia Artystyczna.

Na wystawie Ania Grasza prezentuje część swojego dorobku fotograficznego. Prace powstawały na przestrzeni ostatnich kilku lat. W fotografiach widać ogromne zainteresowanie autorki światem Ją otaczającym. W swoich zdjęciach porusza wiele tematów: od autoportretów, zdjęć plenerowych, martwych natur, zdjęć rodzajowych, abstrakcji czy fotografii ulicznej. Różnorodność zdjęć i sposobu ich kreacji świadczy o wielkim talencie artystycznym autorki. Doskonale operuje w swoich fotografiach światłem i kompozycją kadru., budując spójny i czytelny przekaz dla odbiorcy. Prace Ani charakteryzują się ogromną wrażliwością i szczerością wypowiedzi. Są proste a zarazem wielopoziomowe w swej konstrukcji. Analiza jej zdjęć przynosi wielką przyjemność gdyż odkrywamy świat który chce pokazać autorka nie od razu. Zdjęcia wymagają uwagi w ich oglądaniu co pozwoli odkryć całe piękno i głębię przekazu fotografii wykonanych przez autorkę.

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01