Start WIRTUALNA GALERIA

WIRTUALNA GALERIA

RZEŹBA Z TEKTURY
WYSTAWA PRAC KLASY 3 A

      Wystawa prezentuje prace uczennic klasy 3a wykonane w domu w czasie pandemii. Tematem prac jest zwierzę . Możemy obserwować różne sposoby pracy z papierem jako  materiałem zastępczym, biorąc pod uwagę jego ograniczenia i właściwości. Zaskakuje pomysłowość i wrażliwość autorek prac: dziękuję uczennicom Klaudii Całce (rekin), Patrycji Sitkowskiej (mrówka), Magdalenie Sowie (smok), Magdalenie Stopie (modliszka) za zaangażowanie.
                                                                                                                             Karolina Krajcarz

 

 WYSTAWA PRACOWNI RYSUNKU I MALARSTWA
 klasy Ib gr1 i klasy IIa gr1

    Prezentowane prace są efektem niezwykłego eksperymentu, z jakim musieliśmy się wspólnie zmierzyć w trudnym czasie pandemii. Zdalne lekcje, to nie tylko brak dzwonka, bezpośrednich kontaktów, konfrontacji, rozmów w pracowni, atmosfery klasy, to nowe wyzwanie w poczuciu wszechobecnego lęku, nagłego osamotnienia, wielkiej niewiadomej.
    Pozornie wszystko wydaje się łatwe, spotkania na teamsie, rozmowy, korekty mailowe, zdjęcia robione telefonem. Praca w domu, swoim pokoju, wśród bliskich. Bezpiecznie? Wygodnie? Jak długo to potrwa?
   Jako nauczyciel podziwiam rzetelność i zaangażowanie moich uczniów. W ciągu tych kilku trudnych tygodni, mając także inne zajęcia, mimo stresu, nie stracili swojej wrażliwości i potrafili stworzyć wiele interesujących prac.
   Wśród realizowanych zadań malarskich był WIDOK Z OKNA. Podczas zakazu wychodzenia z domu, temat ten nabiera dodatkowego znaczenia. Uczniowie dostrzegają nie tylko piękno przyrody i otoczenia, ale pokazują też wszechobecną pustkę. Oprócz prac malarskich są rysunki własnych zwierząt, szkice rodziny, martwe natury oraz wiele innych kompozycji.
   Mam nadzieję, że ta wirtualna wystawa będzie dla wszystkich miłą niespodzianką, a dla autorów, wyjątkową okazją do wzajemnego obejrzenia swoich zmagań i motywacją do dalszej pracy.
                                                                                                                         Alicja Kowalska

wystawa malarstwa i rysunku kl.Ibgr1

wystawa malarstwa i rysunku kl.IIa gr1

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01