Start

Szkoła pamięta

szkoła pamięta

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

      15 października 2019 roku, w naszym liceum obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej.  W tym wyjątkowym dniu swoją obecnością zaszczycili nas emerytowani nauczyciele naszego liceum.  Pani dyrektor Marzena Tadeusz odczytała zebranym list Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pana prof. dr hab. Piotra Glińskiego. Następnie pani dyrektor złożyła Gronu Pedagogicznemu życzenia dalszych sukcesów w pracy oraz wręczyła nagrody dyrektora szkoły nauczycielom, których uczniowie zdobyli nagrody w konkursach ogólnopolskich, a także tym z nauczycieli, którzy w sposób szczególny angażują się w pracę na rzecz szkoły.

Tym razem młodzież naszej szkoły zaproponowała przepiękny koncert, podczas którego wysłuchaliśmy utworów na fortepian i flet. Część artystyczną przygotowała pani Alicja Kowalska. Jesienny nastrój koncertu podkreślała malarska dekoracja przygotowana przez panią Barbarę Szeptuch.

View the embedded image gallery online at:
http://lpzamosc.pl/index.php?limitstart=40#sigFreeId4ba0923968

Życzenia

su zyczenia2019

Zaproszenie

zaproszenie18

Spotkanie klasy maturalnej z doradcą zawodowym z PUP w Zamościu

 20191002 094644     Uczniowie klas maturalnych już niedługo zdecydują o swojej dalszej karierze zawodowej i edukacyjnej. Dla tych, którzy po zakończeniu nauki w naszej szkole wejdą na rynek pracy z pewnością przydatne będą informacje uzyskane podczas spotkania z doradcą zawodowy z PUP w Zamościu panią Anną Kułaj, które odbyło się 2 października br. W trakcie spotkania uczniowie zostali zapoznani z prawami i obowiązkami osób poszukujących pracy, poznali formy pomocy, jakich udziela Urząd Pracy osobom bezrobotnym, takie jak: doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, szkolenia dla osób bezrobotnych, staże pracy i programy wspomagające osoby, które chciałyby rozpocząć własną działalność gospodarczą.
Uczestnictwo w spotkaniu ze specjalistą i uzyskane informacje mają za zadanie ułatwić młodzieży poruszanie się na rynku pracy, nie tylko jako osobom bezrobotnym, ale także jako przyszłym przedsiębiorcom, którzy dzięki umiejętności oceny własnych szans mogą zadecydować o przyszłości i podjęciu własnej działalności gospodarczej.

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01