Start

Wernisaż malarstwa w ramach innowacji "Wędrująca wystawa"

      Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa na wernisaż prac naszej uczennicy Alicji Siemko, który odbędzie się w środę 8 stycznia 2020 roku o godz. 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu.
Proponowana wystawa jest pierwszą w ramach innowacji „Wędrująca wystawa" prowadzonej przy współpracy Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu z Młodzieżowym Domem Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

O kolejnych wystawach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej szkoły.
PLAKAT ALA DO WYSLANIA

Jasełka

      Klasy Ia i IIa pod kierunkiem pani Ewy Mróz  przygotowały przedstawienie  na podstawie "Opowieści Wigilijnej" Karola Dickensa. Spektakl wprowadził nas w atmosferę zadumy nad ponadczasowymi wartościami takimi jak rodzina, miłość bliźniego, dostrzeganie potrzeb drugiego człowieka. Przypomniał nam także o tym, że Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji i przemiany. Dekorację do przedstawienia przygotowała pani Dorota Jasek.

W Jasełkach wziął udział szkolny chór, prowadzony przez pedagoga szkolnego panią Katarzynę Manachiewicz, który zaśpiewał świąteczne piosenki.

W spotkaniu uczestniczyli nasi coroczni Goście - członkowie Zamojskiego  Kluby Rotary: pan prezydent Krzysztof Bork, pani Elżbieta Szymańska, pan Sylwester Borkowski oraz pan Robert Nowosad, którzy wręczyli stypendia artystyczne naszym uczniom. Tym razem stypedia otrzymały: Alicja Siemko z klasy IIIb i Karolina Szyduczyńska z klasy IIb. Uczennicom serdecznie gratulujemy!

Zamojskiemu Klubowi Rotary bardzo dziękujemy za wieloletnią już współpracę w obszarze wspierania młodych talentów.

View the embedded image gallery online at:
http://lpzamosc.pl/index.php?limitstart=25#sigFreeId9ae3ec510f

Podziękowanie

podziekowanie2019

podziekowanie 2019

Dyplom Uznania

dyplom wolontariat1

Monika Barczyńska laureatką Dwudziestych Pierwszych Grudniowych Spotkań Recytatorskich „RECYTACJE Z DYNAMITEM"

Monika Barczyńska zdobyła nagrodę główną Dwudziestych Pierwszych Grudniowych Spotkań Recytatorskich „RECYTACJE Z DYNAMITEM". Konkurs odbył się 7 grudnia 2019 roku w Zamojskim Domu Kultury. Tegoroczne eliminacje przebiegały pod hasłem „Opowiedz człowieka prozą Olgi Tokarczuk". W konkursie wystąpili uczniowie zamojskich liceów oraz osoby dorosłe. Monika zachwyciła jury interpretacją tekstu „Bieguni". Jury podkreśliło wysoki poziom prezentacji, z uznaniem odniosło się do mądrych i ciekawych wyborów tekstów, doceniło także osobiste odczytanie i interpretację słów Olgi Tokarczuk. Instruktorem przygotowującym Monikę do konkursu była pani Małgorzata Godzisz.

View the embedded image gallery online at:
http://lpzamosc.pl/index.php?limitstart=25#sigFreeIda56baa792a

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01