Start

Planszówki na Rynku Wielkim

      31 maja 2019 r. wolontariusze naszej szkoły, pod opieką p. Katarzyny Manachiewicz wzięli udział w imprezie „Planszówki na Rynku Wielkim". Planszówki to impreza zorganizowaną przez Młodzieżową Radę Miasta Zamość oraz firmę Hasbro z okazji Dnia Dziecka.

View the embedded image gallery online at:
http://lpzamosc.pl/index.php?limitstart=15#sigFreeId651a1c8e04

"Jabłko zamiast papierosa" - szkolna akcja profilaktyczna

20190531 093855„Jabłko zamiast papierosa" pod takim hasłem pedagog szkolny wraz z uczniami przeprowadził akcję antynikotynową w naszej szkole w ramach Światowego dnia bez papierosa, który przypada na dzień 31 maja.
Podczas przerw każdy z uczniów oraz pracowników szkoły mógł skosztować jabłek, które są symbolem zdrowia. Pojawiły się również plakaty oraz informacje dotyczące szkodliwości dymu nikotynowego dla palaczy oraz osób przebywających w ich otoczeniu. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, wszystkie jabłka zniknęły. 

View the embedded image gallery online at:
http://lpzamosc.pl/index.php?limitstart=15#sigFreeId6dc56e220f

Dzień Turystyki Aktywnej i Rekreacji

      Dnia 27 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w  Dniu Turystyki Aktywnej i Rekreacji na Rynku Wielkim w Zamościu. Pomysłodawcą imprezy jest Instytut Turystyki i Rekreacji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu.  Dzień Turystyki Aktywnej i Rekreacji ma na celu popularyzację turystyki i aktywnego wypoczynku wśród młodzieży szkolnej, studentów i mieszkańców naszego regionu, integrację środowiska lokalnego, prezentację form turystyczno-rekreacyjnych możliwych do uprawiania w Zamościu i okolicach oraz kształtowanie zdrowego stylu życia i umiejętności współdziałania zespołowego, opartego na wzajemnym zaufaniu, życzliwości, pomocy i szacunku.

 

View the embedded image gallery online at:
http://lpzamosc.pl/index.php?limitstart=15#sigFreeId18b03b172b

Wystawa malarstwa Alicji Siemko w galerii Patio II

      W galerii ,,Patio II" prezentowana jest wystawa malarstwa Alicji Siemko, uczennicy klasy II b pracującej pod kierunkiem Macieja Sęczawy. Obrazy wyróżniają się: dynamiką kompozycji, ekspresją faktury, odwagą i wrażliwością kolorystyczną. Prezentowane prace świadczą o autentycznej pasji twórczej i samodzielności autorki. Wystawę można oglądać do dnia 07.06.2019r. Zapraszamy do obejrzenia wystawy.

View the embedded image gallery online at:
http://lpzamosc.pl/index.php?limitstart=15#sigFreeId9a0ce27594

portret kobiet1

1wystawa w PATIO2

1PORTRERT

1

annaA

wycinki

kalendarz

RZEXBAAAA

PLAKAT lalki synagoga

1 1

PLAKATwystawy-page-001

plakat makro2017

wystawa lalek

Bez nazwy

arch2017

plakat maciocha2017

 DSC2914

YWOLAN

plakat korytarz2016

plakat wystawa

PLAKAT OLGA WALECZKO 02

poplener20163kl

plakat drony-01